زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع! [گفتاری کوتاه]
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #1
شروع! [گفتاری کوتاه]
با درود خدمت عزیزان
از مدیران محترم فروم تشکر می کنم که این موقعیت رو به بنده دادند تا در خدمت شما عزیزان باشم. لازم دیدم قبل از شروع به کار در این فروم، خودم رو معرفی کنم و چند نکته رو یاد آور بشم:
بنده مرتضی پورمحمد هستم (فرجاد) - متولد سال 1365 تهران - کاردانی نرم افزار خوندم و الان هم دانشجوی کارشناسی مردم شناسی هستم. همچنین در زمینه ی طراحی و برنامه نویسی وب دو سال به طور فشرده در آلمان در دانشگاه کندیش شهر آخن درس خوندم. در حوزه ی امنیت اطلاعات نیز 15 مدرک رسمی و بین المللی دارم و همچنین عضو انجمن سرممیزان جهان معروف به IRCA هستم (این انجمن تنها 700 عضو در حوزه ی امنیت اطلاعات دارد و تنها 11 ایرانی عضو آن هستند). عاشق طراحی سایت با جوملا!!!!!

و حالا چند نکته:
1 - بنده در هیچ فرومی پست نداشته و ندارم و اگر هم پستی بوده فکر نکنم به تعداد انگشتان دست برسه ولی وقتی با این فروم آشنا شدم بعد از یه مدت از نحوه ی مدیریت و مطالب و به طور کلی سیاست های مدیران خوشم اومد و تصمیم گرفتم فعال بشم

2 - این فروم در پیشبرد دانش بنده (در حوزه ی جوملا) خیلی خیلی خیلی کمک کرد.

3- فیلد تخصصی بنده امنیت هست. همونطور که در امضا مشاهده می کنید بنده سرممیز سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات هستم . ولی متاسفانه اطلاعاتم در زمینه جوملا به نسبت مدیران فروم خیلی پایین است. یک سری فیلم و پی دی اف دانلود کردم که به مرور که خودم یاد گرفتم ترجمه می کنم و در فروم قرار میدم.

4- از دوستانی که در این حوزه فعال هستند خواهش میکنم مانند بقیه ی پست ها در این انجمن نیز فعال باشند.[

5- در نهایت هم بگم آدم خیلی نقد پذیری هستم و با صمیم قلب و خوشحالی ایرادات رو می پذیرم!
امیدوارم بتونم کمکی هرچند ناچیز به شما عزیزان کرده باشم.
از آقای گنجی هم بابت اینکه به فکر جوملای فارسی و دانش دوستان هستند تشکر می کنم . شرمنده طولانی شد..

"هیچ یک از ما باهوشتر از همه ی ما نیست!"

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، btheme ، zaban26 ، pro-boys ، Pourdaryaei
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: شروع! [گفتاری کوتاه]
ممنونم جناب پورمحمد امیدوارم با افتتاح این انجمن و مدیریت شما شاهد انتشار آموزش های مفید و کاربردی در زمینه امنیت در وب باشیم و همه میدانیم که امنیت یکی از مهمترین اصول طراحی وب می باشد !
به امید موفقیت شما در این زمینه !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، احسان افشاری ، btheme ، zaban26 ، farjadp
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان